باتری سولیفان و الوند

شركت توليدی آذرباتری در سال  1377 با اخذ مجوزهای لازم  در شهر اروميه واقع در استان آذربايجان غربی فعاليت خود را در زمينه توليد انواع  باطری خودرو  شروع كرد. اين واحد توليدی ابتدا با ظرفيت 50000 عدد باتری در سال فعاليت توليدی خود را با برند " آذر " آغاز نمود و  توانست پس از سه سال ظرفيت خود را به دو برابر افزايش دهد. پس از 17 سال از آغاز فعاليت، در حال حاضر شركت با اجرای چند طرح توسعه، احداث سالن های توليد و پشتيبانی جديد، خريد ماشين آلات بروز دنيا و همچنين  تجهيز منابع انسانی خود توانايی توليد 800000 عدد باتری را در سال كسب كرده است. اين واحد بزرگ توليدی داراي انبار، سالن فرآيند توليد، سالن مونتاژ محصول نهايی،واحد اسيد سازی و آب مقطرگيری، آزمايشگاه شيمی، اتاق تست محصول نهايی مجهز، ساختمان اداری و قسمت تعميرات و نگهداری و تاسيسات می باشد.


شركت آذر باتری اروميه دارای بهترين و مجهزترين آزمايشگاه تست باتری ماشین می باشد و به عنوان يكی از آزمايشگاه های  همكار اداره استاندارد و تحقيقات صنعتی در منطقه شمال غرب است كه آماده ارائه هر گونه خدمات در زمينه توليد باتری می باشد. شركت های مختلفی با اين مجموعه همكاری می کنند كه از جمله می توان به شركت دريا پلاستيك ( توليد كننده جعبه و درب باتری) اشاره كرد.
اين شركت در سال های اخير با تكيه بر دانش بومی متخصصان خود و همت كارگران توانسته است در زمره بهترين توليد كنندگان باطری خودرو در كشور قرار گيرد. باتری سولیفان و باتری الوند ، تولید شرکت آذر باتری می باشد .

.

.

اول باطری، عرضه کننده انواع باطری خودروهای سواری در ایران می باشد. همانطور که می دانید، توان باطری خودروهای معمولی 12 ولت است . مشتریان محترم جهت تهیه انواع باطری صبا و قیمت باتری صبا می توانند با کارشناسان ما در مرکز اول باطری به صورت شبانه روزی با شماره تلفن 35079 - 021 تماس بگیرند.

قیمت های باطری با دریافت داغی محاسبه شده است .

باتری سولیفان و الوند( آذر باتری ) 1 محصول وجود دارد

نماد اعتماد الکترونیکی

فروش ویژه