باتری دلکور کره ای :

شرکت دلکور یکی از مشهور ترین و بهترین تولید کنندگان باطری در جهان می باشد. این کمپانی در کره جنوبی قرار دارد  و توانسته است با کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات خود ، رضایتمندی را در مصرف کنندگان به وجود آورد که  در نتیجه باعث افزایش تولیدات باتری این کمپانی شده است.

این کمپانی دارای محصولات متنوع با برندهایی شناخته شده می باشد و در آمپرهای متنوع ۳۵ آمپر - ۴۵ آمپر - ۵۵ آمپر - ۶۲ آمپر - ۶۶ آمپر - ۷۴ آمپر و... تولید می شود که آمپرهای مختلف این نوع باتری ماشین قابل استفاده برای:

  • انواع مختلف ماشین های ایرانی از قبیل انواع خودروهای شرکت سایپا مانند انواع پراید – انواع تیبا

  • انواع خودروهای تولید شرکت ایران خودرو مانند انواع سمند و نیز انواع پژو

  • انواع خودروهای ام وی ام و انواع لیفان و ... و نیز انواع اتومبیل های هیوندا - بنز - کیا - سانگ یانگ و... می باشد.


برخی محصولات این کمپانی عبارتند از:

باتری دلکور - باتری پوما - باتری هگزا - باتری پلاتینیوم - باتری رویال -باتری سین – باتری مجیک پاور - باتری بلاجیو - باتری شارک - باتری های کا - باتری دوو گلد - باتری ام اف پاور

تمامی محصولات شرکت دلکور نام معتبر و فروش بالایی دارند و از نظر کیفیت و رتبه بندی ، باطری دلکور در سطح گرید A قرار دارد. تمام باتری های ساخت شرکت دلکور از لحاظ کیفیت در یک سطح قرار داشته و هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند. باتری دلکور کره جنوبی یکی از با کیفیت ترین باتری های موجود در دنیا می باشد.

هم چنین صفحات سربی باتری اتمی دلکور از کیفیت بسیار بالایی بر خوردارند که باعث می شود باتری دلکور را به درجه بالایی از محبوبیت برساند.

اول باطری که یکی از زیرمجموعه های شرکت رایا می باشد، عرضه کننده انواع باطری خودروهای سواری در ایران می باشد. همانطور که می دانید، توان باطری خودروهای معمولی 12 ولت است . مشتریان محترم جهت تهیه باتری پوما و اطلاع از قیمت باتری پوما می توانند با کارشناسان ما در مرکز اول باطری به صورت شبانه روزی با شماره تلفن 35079 - 021 تماس بگیرند.

قیمت های باطری با دریافت داغی محاسبه شده است .

باتری دلکور 4 محصول وجود دارد

نماد اعتماد الکترونیکی