سپاهان باتری


مجتمع صنعتي سپاهان باتري در زمینه توليد انواع صفحات ، لوازم ، قالب بدنه و اتصالات انواع باطري،مواد شيميائي مجاز و انواع آب مقطر و اسيد باتري فعالیت می‌کند. محل اصلی شرکت سپاهان باتری در اصفهان  واقع می باشد و با بیش از 25 دفتر فروش در استان ها و 1000 نمایندگی خدمات پس از فروش و بیش از 4000 توزیع کننده در حال عرضه محصولات خود در سرار کشور می باشد .

این شرکت با برندهای باتری اوربیتال ، پاورایکس ، برجیس ، اورانوس ، سیوولکس و غیره با پوشش آمپر از  50 تا 210 آمپر، تحت استاندرد های DIN و GIS محصولات خود را عرضه می کند . تنوع  محصولات و کیفیت بالای آن ها ، مزیت های بسیاری را برای شرکت سپاهان باتری در رقابت با تولیدکنندگان دیگر فراهم آورده است.

گواهی نامه های بین المللی شرکت سپاهان باتری:

  • ISO 18000

  • ISO 14000

  • ISO TS

و نیز دارای استاندارد ملی ایران نیز می باشد. همچنیم شرکت سپاهان باتری همچنين موفق به دریافت نشان صنعت سبز از سازمان محیط زیست نیز گردیده است.

از جمله تولیدات این شرکت عبارتند از:

  •     انواع باطری خودرو با آمپر های مختلف

  •     انواع صفحات باتری با تکنولوژی ریخته گری

  •     ساخت صفحه های کلسیمی با استفاده از فناوری روز اروپا به روش Expanded Metal


سپاهان باتری در حال حاضر بيش از 4 ميليون باتری در سال توليد می‌کند. همچنین اين مجموعه در سال 1386 به عنوان بهترین تولید کننده باطری خودرو و دومین تامین کننده در بین تمام قطعه سازان گروه قطعه سازی سایپا برگزیده شد و در سال 1387 موفق به اخذ گواهینامه حمایت از مصرف کننده گردید .

اول باطری (زیر مجموعه شرکت رایا ) دارای نمایندگی باتری سپاهان می باشد که ارائه دهنده انواع باطری تولید داخلی و باتری کره ای به قیمت عمده با ارسال و نصب رایگان در سراسر تهران می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید با شماره تلفن 35079 - 021 تماس بگیرید تا پشتیبان های ما در این مجموعه شما را راهنمایی کنند.

شرکت رایا دارای نمایندگی از شرکت سپاهان باتری برای فروش باطری خودرو می باشد.

قیمت های باطری با دریافت داغی محاسبه شده است .

باتری سپاهان هیچ محصولی در این شاخه موجود نمیباشد

نماد اعتماد الکترونیکی