مقایسه باتری پوما (کره ای) و باطری ایرانی:

باتری پوما:

باتری پوما از خوشنام ترین برندها در صنعت باطری خودرو در ایران می باشد که محصول شرکت دلکور کره جنوبی است که توانسته علاوه بر ایران، در بازارهای جهانی جایگاه مناسبی برای خود پیدا کند. باطری ها شرکت دلکور به عنوان با کیفیت ترین باتری در بازار شناخته شده است. از دیگر برندهای تولید شرکت دلکور می توان به این محصولات اشاره کرد : دلکور, ام اف پاور, هایکا, اورون, دلپیون, ریسر, سینگا, رویال, سین, مجیک پاور, هگزا, دوو گلد, شارک, پلاتینیوم, بلاجیو.

اول باطری یکی از زیرمجموعه های شرکت رایا می باشد، عرضه کننده انواع باطری خودروهای سواری در ایران می باشد. همانطور که می دانید، توان باطری خودروهای معمولی 12 ولت است . مشتریان محترم جهت تهیه باتری پوما و اطلاع از قیمت باتری پوما می توانند با کارشناسان ما در مرکز اول باطری به صورت شبانه روزی با شماره تلفن 35079 - 021 تماس بگیرند.

قیمت های باطری با دریافت داغی محاسبه شده است .

نظر کارشناس رایا :

مواردی که باتری پوما و تمامی باطری های تولید شرکت دلکور را از دیگر باطری ها متمایز می کند:

نکات مثبت :

  • طراحی منحصر به فردباتری پوما در چیدمان ساختار شبکه ای کلسیم و آنتیمون می باشد که در آن هیچ آلیاژ دیگری به کار نرفته است.

  • این ساختار و طراحی باعث شده است که باتری پوما یکی از مطمئن ترین باطری های موجود در بازار باشد.

  • باتری پوما بیشترین طول عمر را در میان باطری های دیگر دارد.

نکات منفی :

با توجه به اینکه باتری پوما یکی از خوشنام ترین باطری های موجود در بازار می باشد ،نمونه های متفرقه ی زیادی وجود دارد که صرفا" با برچسب پوما به فروش می رسند که قیمت پایین تری نسبت به قیمت باتری پوما اصلی دارند. به همین جهت این باطری را حتما باید از فروشگاه های معتبر و مطمئن تهیه کرد.

 

باتری پوما 9 محصول وجود دارد

نماد اعتماد الکترونیکی