سنسور گاز تارا

مشخصات فنی دستگاه رایا سنس:

رایاسنس براساس محدوده خطر گاز منوکسید کربن و گازهای مشتعل هشدار می دهد. این دستگاه برای گاز منوکسیدکربن بالای 300 پی پی ام و برای گاز ال پی جی 800 پی پی ام، و گاز متان 2000 پی پی ام هشدار می دهد.

این دستگاه از طریق سنسور ام کیو و مقدارگازهای ذکر شده در هوا را تشخیص و به قسمت پردازنده می فرستد. اگر این مقدار از مقادیر خطر بالاتر باشد، هشدار مدار فعال شده و رله موجود در دستگاه فعال می شود. رایاسنس هر یک دقیقه یکبار گاز موجود در هوا را سنس و در یک ساعت خود را کالیبره می کند.

کلیدی بر روی دستگاه تعبیه شده است که در صورت هشدار یا غیر هشدار مدار را دوباره راه اندازی می کند و هشدار مربوطه را قطع می کند.

خلاصه اختراع:

 – سیستم حسگر گاز 

 – سیستم تصفیه کننده و خوشبو کننده هوا 

حسگرگاز (Gas Detector) وظیفه شناسایی انواع گازها، فعال کردن سیستم تهویه و فن ساختمان و قطع شیر برقی کنتور گاز ساختمان را بطور دیجیتال بر عهده دارد و تصفیه کننده هوا (Air Ionaizer) نیز با تولید یون های منفی و جذب آلاینده های موجود در فضا و در نتیجه افزایش اکسیژن و نیز انتشار خوشبو کننده، هوایی پاک و سالم و عطرآگین را ایجاد می کند.

حسگرگاز رایاسنس محصولی است کاملا دیجیتال و متفاوت با استفاده از استانداردها و بهترین تکنولوژی های روز دنیا، این محصول که برای شناسایی انواع گازهای منوکسید کربن، متان،CNG ،LPGبه کار می رود توانایی فعال کردن سیستم تهویه ساختمان و قطع شیر برقی گاز ساختمان را نیز دارا می باشد.این محصول از لحاظ کیفیت و عملکرد از مدل های برتر در دنیا می باشد و از لحاظ تکنولوژی و مکانیزم ساختاری آن در رده اولین های دنیا قرار دارد.

 

 

سنسور گاز 1 محصول وجود دارد

  • 2,900,000 ریال
    بروزرسانی : 1397-09-01
    ( 0 نقد و بررسی )

    حسگر گاز دیجیتالی دارای آخرین تکنولوژی روز دنیا اولین سنسور کاملا دیجیتال و برنامه ریزی شده در سطح ایران,خاورمیانه و دنیا مطابق با استاندارد های بین المللی قابل مقایسه با بهترین و به روز ترین مدل های دنیا کم مصرف و استفاده بهینه از انرژی استفاده از آخرین تکنولوژی MCU (کنترلرهای الکترونیکی) از شرکت ATMEL نصب آسان دقت بالا در تشخیص گاز و...

    2,900,000 ریال

نماد اعتماد الکترونیکی