سنسور گاز تارا

مشخصات فنی دستگاه رایا سنس:

رایاسنس براساس محدوده خطر گاز منوکسید کربن و گازهای مشتعل هشدار می دهد. این دستگاه برای گاز منوکسیدکربن بالای 300 پی پی ام و برای گاز ال پی جی 800 پی پی ام، و گاز متان 2000 پی پی ام هشدار می دهد.

این دستگاه از طریق سنسور ام کیو و مقدارگازهای ذکر شده در هوا را تشخیص و به قسمت پردازنده می فرستد. اگر این مقدار از مقادیر خطر بالاتر باشد، هشدار مدار فعال شده و رله موجود در دستگاه فعال می شود. رایاسنس هر یک دقیقه یکبار گاز موجود در هوا را سنس و در یک ساعت خود را کالیبره می کند.

کلیدی بر روی دستگاه تعبیه شده است که در صورت هشدار یا غیر هشدار مدار را دوباره راه اندازی می کند و هشدار مربوطه را قطع می کند.

خلاصه اختراع:

 – سیستم حسگر گاز 

 – سیستم تصفیه کننده و خوشبو کننده هوا 

حسگرگاز (Gas Detector) وظیفه شناسایی انواع گازها، فعال کردن سیستم تهویه و فن ساختمان و قطع شیر برقی کنتور گاز ساختمان را بطور دیجیتال بر عهده دارد و تصفیه کننده هوا (Air Ionaizer) نیز با تولید یون های منفی و جذب آلاینده های موجود در فضا و در نتیجه افزایش اکسیژن و نیز انتشار خوشبو کننده، هوایی پاک و سالم و عطرآگین را ایجاد می کند.

حسگرگاز رایاسنس محصولی است کاملا دیجیتال و متفاوت با استفاده از استانداردها و بهترین تکنولوژی های روز دنیا، این محصول که برای شناسایی انواع گازهای منوکسید کربن، متان،CNG ،LPGبه کار می رود توانایی فعال کردن سیستم تهویه ساختمان و قطع شیر برقی گاز ساختمان را نیز دارا می باشد.این محصول از لحاظ کیفیت و عملکرد از مدل های برتر در دنیا می باشد و از لحاظ تکنولوژی و مکانیزم ساختاری آن در رده اولین های دنیا قرار دارد.

 

 

سنسور گاز 1 محصول وجود دارد

  • 2,300,000 ریال 2,500,000 ریال
    بروزرسانی : 1397-10-15
    ( 0 نقد و بررسی )

    حسگر گاز دیجیتالی دارای آخرین تکنولوژی روز دنیا اولین سنسور کاملا دیجیتال و برنامه ریزی شده در سطح ایران,خاورمیانه و دنیا مطابق با استاندارد های بین المللی قابل مقایسه با بهترین و به روز ترین مدل های دنیا کم مصرف و استفاده بهینه از انرژی استفاده از آخرین تکنولوژی MCU (کنترلرهای الکترونیکی) از شرکت ATMEL نصب آسان دقت بالا در تشخیص گاز و...

    2,300,000 ریال 2,500,000 ریال

نماد اعتماد الکترونیکی

فروش ویژه