باطری ماشین سنگین

در بسیاری از خودروهای سنگین و نیمه سنگین از سیستم برق 24 ولت استفاده می کنند زیرا توان لازم برای به حرکت درآوردن موتور می باشد . باطری خودروهای سواری 12ولت است اما باطری خودروهای سنگین از برق 24 ولت استفاده می کنند. سیستم برق 24 ولت در خودروهای سنگین قدیمی و جدید متفاوت است. در خودروهای سنگین جدید، تمامی قطعات و تجهیزات الکتریکی مانند استارت، دینام، چراغ ها و ... 24 ولت می باشند. اما در خودروهای قدیمی اینگونه نبوده و فقط استارت 24 ولت بوده است. بهترین راه جهت افزایش طول عمر باطری ماشین سنگین، مراقبت مستمر از باطری و موتور می باشد. اما گاهی مشکلاتی برای باتری ماشین به وجود می آید که در این مواقع بهترین راه حل، تعویض باطری و جایگزینی آن با یک باطری جدید می باشد.

.

برای انتخاب یک باطری مناسبب برای خود، انتخاب های زیادی در "رایاوان" وجود دارد. ما از بهترین برندهای باطری ، مناسب ترین باتری را با مناسب ترین قیمت برایی خودروی شما فراهم خواهیم کرد. مجموعه ی کامل ما را در وبسایت ما، ملاحظه فرمایید. اول باطری، عرضه کننده انواع باطری خودروهای سنگین از جمله، کامیون، کشنده، تریلر، اتوبوس، کمپرسی، آمیکو، ولوو، ایسوزو، کامیونت و … می باشد.

.

مشتریان عزیز می توانید با تلفن 35079 - 021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در واحد اول باطری شما را برای انتخاب باطری مناسب خودرو سنگین تان ، راهنمایی کنند.

باطری خودرو سنگین هیچ محصولی در این شاخه موجود نمیباشد

نماد اعتماد الکترونیکی