امداد خودرو سامان مشاهده عکس بزرگتر

کارت امداد خودرو سامان - امدادخودرو

جدید

495

2,480,000 ریال

کارت امداد خودرو سامان - امدادخودرو

 • خدماتی ممتاز و برتر نسبت به دیگر مراکز خدماتی امداد خودرو

 • دارای پروانه فعالیت رسمی از وزارت راه و شهرسازی

 • دریافت گواهی نامه بین المللی مدیریت عالی از کانادا و ایتالیا

 • حمل امدادی خودرو به صورت رایگان تا 20 کیلومتر یا اولین تعمیرگاه طرف قرارداد

 • باطریسازی امدادی رایگان

 • اعزام امدادگر ، مکانیک سیار و حمل امدادی رایگان

 • خدمات مشاوره تلفنی امدادگران و گروه فنی مشاوران بصورت رایگان

 • مشاوره فنی رایگان انواع امور بیمه

 • 40 تا 80 درصد تخفیف بیمه بدنه

 • تخفیف ویژه 15 تا 40 درصد در هتل های طرف قرارداد در سراسر کشور

 • خدمات چکاپ فصلی با 50 درصد تخفیف ویژه

توضیحات

کارت امداد خودرو سامان

امداد خودرو سامان

سامانتان در راه با امداد خودرو سامان

با تولید روز افزون خودرو ، توسط کمپانی های خودرو ساز و اشاعه فرهنگ صحیح گردشگری و گسترش شبکه جاده ای تا دورترین نقاط کشور ، سبب افزایش تقاضای خرید و استفاده از خودرو و افزایش روز به روز تردد خودرو در سطح شهر و جاده های بین شهری شد . در این راستا ، ایجاد یک سازمان منسجم و کارآمد در زمینه امدادرسانی و تامین آرامش و اطمینان خاطر برای دارندگان خودرو یک نیاز ضروری و قطعی می باشد .همانگونه که مستحضر هستید، شرکت های امداد خودرویی شبه دولتی منحصرا" به دارندگان خودروهای تولیدی داخل، خدمات امدادی را در قالب گارانتی ( يكساله )  ارائه می کنند و ارائه خدمات به تولیدات سایرکمپانی های خودرو سازی و خودروهای خارج از گارانتی و خدمات پس از فروش به صورت نامطلوب ، سازمان نیافته و با هزینه های بالا انجام می گیرد . بر این اساس، امداد خودرو سامان بر آن شد تا بر اساس توانمندی و حضور فعال خود با ارائه راه حل های به روز در زمینه حل اين مشکلات سفری ایمن همراه با آسودگی خاطر را به ارمغان آورد.

نحوه فعال سازی کارت امداد خودرو

برای استفاده از خدمات امدادی، رفاهی و تخفیفی سامان، کارت خود را حتما فعال نمایید.
- لطفا برای عضویت شماره 16 رقمی کد مشتری، مندرج بر روی کارت خود را به شماره 02135079  پیامک و تا 12 ساعت کاری منتظر تاییدیه بمانید.

-  پس از دریافت تاییدیه اول از سامانه لطفا مشخصات کامل (نام- نام خانوداگی-تاریخ تولد- آدرس ایمیل-  شماره پلاک خودرو و شماره سریال امداد کارت) خود را مانند تصویر بالا هم بر روی گوشی مجددا به سامانه  پیامکی ارسال نمایید.

- با دریافت تاییدیه دوم از سامانه، شما وارد خانواده بزرگ امداد خودرو سامان شده و می توانید از تمام خدمات منفعتی ،امدادی وبیمه ای ، امداد کارت سامان بهره مند گردید. (در غیر اینصورت می توانید با شماره 973360 33 - 021 تماس حاصل فرمایید).

برای رضایتمندی کامل از خدمات امدادی و رفاهی امداد خودرو سراسری سامان محتویات لوح فشرده را به دقت ملاحظه فرمایید.

دریافت گواهی نامه بین المللی مدیریت عالی، کیفی از Alliance Education & Training Canada

دریافت گواهی نامه بین المللی مدیریت عالی، کیفی از TUV International Italy     

گواهی نامه امدادخودرواخذ پروانه فعالیت امدادرسانی فنی خودرو از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای
تعریف رفتارهای سازمانی امداد خودرو

تعريف امداد :

کمک رسانی در شرایط حاد و اضطراری به رانندگانی که خودروی آنها دچار نقص فنی در جاده های برون شهری و درون شهری گردیده است، اطلاق می گردد.

تعریف چكاپ فصلي :

در طول فصول با تغییر شرایط جوی خودرو نیاز به بازدید داشته و با این کار عیوب جزعی رفع وصدمات جدی به خودرو شما جلوگیری به عمل می آید که در این راستا خدمات چكاپ فصلي با 50% تخفيف به مشترك ارائه مي شود و در صورت نيازبه تعمير يا تعويض قطعه ، خدمات تعميرگاهي با 20% تخفيف در دستمزد و اجرت در مراكز طرف قرارداد طبق تعرفه اتحاديه صنف مكانيك ها به مشترك ارائه مي گردد . هزينه لوازم به عهده مشترك مي باشد .

تعریف تعمیر در محل (home service) :

به کلیه خدمات تعمیرگاهی، فنی، برق خودرو و سایرخدماتي (مانند تعويض پمپ بنزين ، تعويض باطري ، لنت ترمز و ...)   که قابل اجرا ،خارج از تعمیرگاه  و در محل و زمان مورد نظر مشترک ، امكان انجام آن وجود دارد ، تلقي مي شود كه با تخفیف 30% در اجرت تعمیرات و ایاب و ذهاب به مشتركين قابل ارائه می باشد . هزينه لوازم به عهده مشترك مي باشد .

تعریف فاکتورینگ :

چنانچه در صورت تماس مشترك با مركز پيام، به علت ترافيك كاري امكان ارائه سرويس امدادي مقدور نباشد ، مشترك با هماهنگي مركز امداد ، از خدمات آزاد استفاده كرده و با ارائه فاكتور معتبر ، هزينه را دريافت مي نمايد .

خدمات امدادی کارت امداد خودرو سامان

اعزام امداد گر  امدادی : 

مشترك گرامي در صورت بروز نقص فني خودرو با اعلام موقعيت مكاني خود ، در اسرع وقت امدادگران به محل شما اعزام مي گردند و در صورتي كه امكان تعمير وجود نداشته نباشد، خودرو تا اولين تعميرگاه طرف قرارداد حمل مي گردد.


حمل امدادی :
در صورت بروز حادثه و يا نقص فني جدي خودرو در سطح شهر،جاده ها و بزرگراه ها كه نياز به يدك و حمل به پايگاه ثابت باشد ، شما مي توانيد تنها با برقراري تماس با مركز پيام و اعلام كد عضويت خود ، در كوتاهترين زمان ممكن از 100 % تخفيف ويژه حمل خودرو تا 20 كيلومتر يا اولين تعميرگاه طرف قرارداد بهره مند شويد .

باطریسازی امدادی:

مشترك گرامي ، در صورت بروز نقص در سيستم برق خودرو  (سيم كشي، كامپيوتر، تعويض چراغ ها و...) با تماس با مركز امداد 35079 - 021 و اعلام موقعيت مكاني خود ، در اسرع وقت امدادگران به محل شما اعزام مي گردند و در صورتي كه امكان تعمير وجود نداشته باشد خودرو تا اولين تعميرگاه طرف قرارداد حمل مي گردد .

باطریسازی امداد خودرو

مشاوره تلفني فني: 

شما مي توانيد با برقراري تماس با دفتر خدمات امداد خودرو سامان از خدمات مشاوره تلفني امدادگران و گروه فني مشاوران ، در صورت خرابي خودروي خود به صورت رايگان بهره مند شويد .

مشاوره فني انواع امور بيمه :

شما مي توانيد با برقراري تماس با دفتر خدمات امداد خودرو سامان از خدمات مشاوره فني انواع امور بيمه به صورت رايگان بهره مند شويد .

همچنین انجام خدمات در تعميرگاه هاي طرف قرارداد با 20% تخفيف در دستمزد و اجرت طبق تعرفه انجام می شود.

مشترك گرامي، مي توانيد پس از فعالسازي كارت خود با تماس با شماره 35079-021 از محل تعميرگاه هاي تخصصي طرف قرارداد شهرتان مطلع شده و با ارائه كارت خود از تخفيفات ويژه تعميرگاهي بهره مند شويد .   

تعمیر در محل (Home Service):

کلیه خدمات تعمیرگاهی، فنی، برق خودرو و سایرخدماتي كه بدون مراجعه به تعمیرگاه قابل انجام مي باشد ، با تخفیف 30% در اجرت تعمیرات به مشتركين ارائه می شود .

خدمات بیمه ای و رفاهی سامان :
 شما مشترك گرامي مي توانيد پس از فعالسازي كارت و تنها يك هفته قبل از اتمام تاريخ بيمه نامه خودرويتان با تماس با خدمات امداد خودرو سامان 021-35079 از  مراكز طرف قرارداد مطلع شويد و با در دست داشتن امداد كارت سامان از تخفيفات بيمه اي که شامل 40% تا 80% تخفيف بيمه بدنه می شود ، تا پايان مهلت اعتبار كارت بهره مند شويد .

همچنین تخفيفات ويژه 15% تا 40% در هتل هاي طرف قرارداد سراسر كشور امداد خودرو سامان در جهت خدمت رساني هر چه بيشتر به مشتركين جهت استفاده از هتل هاي 2 الي 5 ستاره در بسياري از شهرهاي زيارتي و گردشگري ، ارائه شده است . پس از فعالسازي امداد كارت خود و يك هفته قبل از سفر جهت رزرواسيون با شماره 33973360 - 021 تماس برقرار نموده و در هنگام حضور در آن مكان، با ارائه امداد كارت با توجه به هتل انتخابي از تخفيفات بهره مند شويد . 

لوح فشرده :

اين لوح صوتي – تصويري و شامل موارد زیر مي باشد : 

 • دانستني هاي در حين رانندگي براي كاهش مصرف سوخت

 • نحوه نگه داري صحيح باطري خودرو

 • چه مواقعي بنزين بزنيم

 • رفتارهايي كه يك راننده بايد بداند 

 • نكات طلايي سالم ماندن خودرو

 • موارد امدادي سامان

 • نصب انواع باطري به قيمت عمده در استان تهران که هزينه باطري به عهده مشتري مي باشد . 

 • نصب انواع لاستيك به قيمت عمده در استان تهران که هزينه لاستيك به عهده مشتري مي باشد .

چکاپ فصلی :

طي چكاپ فصلي ، تمامي قطعات اصلي خودرو مشترك در مراكز طرف قرارداد بازديد مي شود و در صورتي كه قطعه اي نياز به تعويض يا تعمير داشته باشد به مشترك اعلام و با رضايت ایشان به تعويض يا تعمير قطعه اقدام مي شود .  خدمات چكاپ فصلي با 50% تخفيف دراجرت به مشترك ارائه مي شود و در صورت نياز به تعمير يا تعويض قطعه ، خدمات تعميرگاهي با 20% تخفيف دستمزد در مراكز طرف قرارداد طبق تعرفه اتحاديه صنف مكانيك ها به مشترك ارائه مي گردد . هزينه لوازم به عهده مشترك مي باشد .

چکاپ فصلی ایران خودرو سایپا

 : Call center & customer service

امداد خودرو سامان مفتخر است با ایجاد مرکزی منسجم جهت ارتباط با مشتریان و بهره گیری از منابع توانمندی چون کارشناسان زبده و نيز دارا بودن شبكه وسيع نمايندگان امدادي در تمام استان های کشور ، رضايت هر چه بيشتر شما مشتركين محترم را فراهم سازد . لذا شما ساماني عزيز مي توانيد جهت درخواست امداد و يا  رفع مشکل در تمامي ساعات  شبانه روز و حتي روزهاي تعطيل با شماره تماس مركز پيام 35079 (021) و در رابطه با فعالسازي امداد كارت و موارد رفاهي ( بيمه ، هتل و........) فقط در ساعات اداري و با شماره 33973360- 021  تماس حاصل نماييد و این اطمینان را داشته باشید که کارشناسان ما در بخش پشتیبانی، در اسرع وقت به رفع مشکل و امداد رساني به شما خواهند پرداخت.

پاسخگویی امداد خودرو سایپا


باشگاه هواداران (مشتریان) / و برنامه های وفاداری مشتریان :

شركت پژوهشگران بهينه انرژي رايا به منظور ارج نهادن به ارزشمندترين دارایی اش، اعتماد شما مشتریان گرامي به مجموعه رايا وان، به تاسیس باشگاه مشتریان اقدام نموده،که نحوه عضویت در آن به شرح ذیل می‌باشد:

مشتريان گرامي مي توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی  www.rayaone.com و تكميل اطلاعات فرم عضويت در باشگاه مشتريان ثبت نام نماييد و از مزاياي ذيل بهره مند شويد :

ثبت خريد هاي خود در حساب شخصي و كسب امتياز امكان مشاهده خريد ها ، امتيازات كسب شده و استفاده از ديگر خدمات در پرتال اختصاصي، شركت در قرعه كشي هاي خاص اعضاء باشگاه استفاده از خدمات و تسهيلات موسسات طرف قرارداد با راياوان، امكان استفاده از تخفيف هاي خاص اعضاء ، امكان خريد رايگان به ميزان امتياز كسب شده ، اطلاع از تخفيف ها، پيام هاي سلامتي و اطلاع رساني از طريق پيامك و پست الكترونيكي .

انتقادات و پیشنهادات
مشترك گرامي در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد در مورد خدمات ارائه شده امداد خودرو سامان با شماره تلفن 33962362 - 021 ارتباط برقرار نموده و نظر خود را را مطرح كنيد و منتظر بررسي و تماس همكاران ما باشيد .

مشتری گرامی توجه فرمائید : 

* کارت هایی که فاقد هولوگرام و دفترچه هايي كه فاقد مهر باشند، از درجه اعتبار ساقط است .

* امداد خودرو سامان فقط نسبت به ارائه خدمات مندرج در پشت امداد کارت و دفترچه متعهد مي باشد .

* براي استفاده از خدمات، به همراه داشتن امداد كارت و دفترچه الزامي مي باشد .
امداد خودرو سامان

نقد و بررسی مشتریان


ر 1397-04-13
سلام
 • لطفا لیست نمایندگیهای مجاز امداد خودروی سامان را درج کنید

   نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

   برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.