سینی باطری مشاهده عکس بزرگتر

فقط آنلاین

سینی باطری

جدید

سینی زیر باطری پراید

  • بهترین کیفیت

  • رنگ مشکی

  • جنس پلاستیکی

توضیحات

سینی باطری خودرو

وجود باطری ماشین برای کار کردن آن ضروری است اما خود باطری می تواند به دلیل ایجاد خوردگی زیر کاپوت کم کم باعث ایجاد مشکل در ماشین شود.

خوردگی دشمن باتری است. بیشتر باتری ها از صفحات سربی تشکیل شده اند که داخل اسید غوطه ور هستند. با این که این ترکیب برای ذخیره برق بسیار مناسب است اما می تواند باعث خرابی فلزات شود. باتری های سیلداسیدی در حین عمل شارژ و دشارژ گاز هیدروژن تولید می کنند. هیدروژن با هوا ترکیب شده و محیطی را ایجاد می کند که برای فلزات نامناسب است و باعث افزایش خوردگی می شود. وجود رطوبت و نمک می تواند باعث سریع تر شدن این فرایند شود. بعلاوه وجود نشتی در باطری می تواند این مشکل را تشدید کند زیرا اسید باتری بشدت خورنده است.

در نهایت این خوردگی روی فلزات اطراف و بخصوص زیر باطری تاثیر خواهد گذاشت. در ماشین های قدیمی تر، میزان خوردگی بیشتر می شود. اگر زود جلوی این خوردگی گرفته نشود ممکن است از سینی باتری راهی به سمت رادیاتور یا حتی خود شاسی ماشین باز کند. وقتی که آسیب ایجاد شد فقط یک گزینه دارید یعنی جایگزینی. اگر زود متوجه این آسیب شوید، ممکن است آسیب فقط به سینی باطری محدود باشد. همچنین، سینی باطری باعث استحکام باطری در جای خود و مانع از آسیب رسیدن به باطری در هنگام دست انداز های خیابان می شود. 

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ، می توانید با کارشناسان ما در بخش اول باطری تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

تلفن تماس : 02135079

شرکت رایا با 9 سال سابقه در تامین قطعات یدکی خودرو مفتخر است تجربیات خود را در زمینه باطری خودرو در اختیار شهروندان محترم قرار دهد و باطری ماشین را به قیمت عمده و پایین تر از کارخانه ارائه دهند.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.